bejelentések
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Évek óta itt álló autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    Almássy tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    CONECTO típusú autóbuszok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Eltört csatorna-fedő rács

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    M3 bevezető (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Esővíz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft.
    Tegez utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kiszáradt platáncsemeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Open Eye
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kalotaszeg utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére