bejelentések
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Útjelző táblát eltakaró gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Fanyarka utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Bokor metszése szükséges

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fazekas Samu
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Király utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: ata K
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Munkás utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elveszett tábla, törött oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    István utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlő fa támasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fodor Péter
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    József utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Telefonfülke telefon nélkül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Kossuth tér (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére