bejelentések
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Rongálás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Budenz út (II. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Parkolás a buszmegállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet
    Erdőkerülő utca (XV. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Öntözés teljes hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Páfrány út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Folyamatosan folyó kút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mt Andrew
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Óbudai rendelőintézet (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kutya szemetes megtelt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Balogvár utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járda burkolat hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Bimbó út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kátyús, lekopott zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Endrődi Sándor utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére