bejelentések
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Közlekedést zavaró, elhagyott motor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    István utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lekopott festék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kiri Gyula
    Illetékes: Budapest Közút
    Röppentyű utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úthibák a zebrán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lehasadt faág a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A közúti közlekedés akadályozása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Keresztúri út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Útjelző táblát eltakaró gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Fanyarka utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Bokor metszése szükséges

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fazekas Samu
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Király utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: ata K
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Munkás utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére