bejelentések
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Bontási hulladék I.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat
    Korányi Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Korányi Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott dísztárcsa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Korányi Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szemetes járdaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ruhák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Száraznád utca (XV. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult közlekedési lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szent Margit Kórház
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parlagfű, Valéria utcai telek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Valéria utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére