bejelentések
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Veszélyes faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vörös Gergely
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Kiscelli utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lomis tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Jós utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Lepukkant pálya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft.
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Helyet foglalja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Rendészeti Osztály
    Lövölde tér (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    A törött autó körül rengeteg szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Vas Gereben utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott törött autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Vas Gereben utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére