bejelentések
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Csotányinvázió

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Bárczy István utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemetelés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Esztergomi út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kiszáradt fa a Nagykovácsi úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Nagykovácsi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Veszélyes kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szederkény utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rendszám nélküli jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet
    Aporháza utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére