bejelentések
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Versec sor (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nem működő lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kassai tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Chevrolet lacetti áll a kapuban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Rendvédelmi Osztály
    Nagysándor József utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Ápolásra szoruló fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    6
    Megoldásra vár
    6

    Záróvonal a Lánchidon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Tamás
    Illetékes: Budapest Közút
    Budapest Széchenyi Lánchíd (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére