bejelentések
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lekopott zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Megyeri Tamás
    Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szövetség utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    újra kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Veres Péter út (XVI. kerület)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Rozsdás lámpaoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Graffitis fal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    1112-Bertalan Lajos utca - Stoczek utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére