bejelentések
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szalai Tamás
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Menyecske utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Fiesta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szalai Tamás
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Cirmos utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott Lancia

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szalai Tamás
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Etele út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rázós macskakő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kámfor utca (XIII. kerület)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Gyalogos forgalom a kerékpár úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Határ út M (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére