bejelentések
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Nem elég a tábla!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    roncs reklámautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Vakító reflektor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: CBA
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Miért vannak itt?

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szilánkok

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Hatvany Lajos utca / Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére