Megoldott

Érdligeti játszótéren balesetveszélyes, sérült játék

Jó napot!
Érdligeti játszótéren a függőhidas játék lánca elszakadt és egy másik része is elkorhadt.
Legyenek szivesek továbbítani az illetékesek felé. Nagyon szépen köszönöm, előre is!
Szép napot!

Probléma helyszíne
Érd Kövirózsa u. 1

Hozzászólások

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Megjavítva
  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Kedves Ügyfelünk!
     
    Ezúton tájékoztatjuk, hogy 1946 számon nyilvántartásba vett, függőhidas játék javítás - Fürdő u. tárgyú megrendelését teljesítettük. Köszönjük türelmét! 
     
    Amennyiben az elvégzett
    ...
  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!
     
    Ezúton tájékoztatjuk, hogy függőhidas játék javítás - Fürdő u. - veszélyes tárgyú megrendelését 1946 számon nyilvántartásba vettük. A megrendelt szolgáltatás várhatóan 15, de legké
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Balla Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Érdi Közterület-fenntartó Intézmény

  • Balla Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érdi Közterület-fenntartó Intézmény"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fa pótlása.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Cinka Panna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidölt favédő oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Kereszt köz (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letördelt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Agent Cooper
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kálvin tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére