Megoldott

Lekopott a felesleges záróvonal

Érd központjában a Központi Kávézó és az önkormányzati dolgozók részére kijelölt parkoló környezete az utóbbi években szépen megújult (új burkolat a parkolóban, zöldterület került kialakításra). Ezalatt az idő alatt az a záróvonal (vagy forgalom elől elzárt terület) felfestése teljesen lekopott ami a köforgalom irányában előre jelzi a gyalogosok átkelését segítő járdaszigetet és egyben megtiltja a körforgalom felé a kikanyarodást a parkolóból.
Vissza kellene festeni a lekopott jeleket, de már úgy, hogy ne tiltsa a kikanyarodást a parkolóból. Mintául szolgálhat a budapesti Csalogány utcában a Széna térnél a buszforgalmat balra kikanyarodni engedő megnyitás egy hasonló elzárt területen.

Probléma helyszíne
Érd Béke tér 1656

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!
     
    Ezúton tájékoztatjuk, hogy 1510 számon nyilvántartásba vett, Burkolati jelek festése-Érd Központ-Béke tér tárgyú megrendelését teljesítettük. Köszönjük türelmét! 
     
    Amennyiben az e
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem jeleztek vissza, csak megjavították a felfestést.
  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Érd Polgármesteri Hivatala

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Érd Polgármesteri Hivatala

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érd Polgármesteri Hivatala"-ra.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére