Megoldott

Egyirányú utcák kerékpárral kétirányúvá tétele

A Tisztviselőtelepen az Intéző és Jegyző utcák környékén forgalmi rend változtatás történt, több utca egyirányúsításra került. Az összes behajtani tilos tábla alól a "Kivéve kerékpár" felirat lemaradt. Kérem tisztelettel a pótlásukat!

Konkrét és aktuális: az Intéző u. és Orvos u. kereszteződésében a behajtani tilos táblát a növényzet eltakarja, lásd a csatolt képen.

Probléma helyszíne
Érd Intéző u. 9

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Érd Polgármesteri Hivatala válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Lukács Máté!

    A 2020. december 3. napján elektronikus úton érkezett, alább írtakkal kapcsolatos adatigénylésére reagálva, mellékelten megküldöm Dr. Konkoly Zita, Érd Megyei Jogú Város Jegyzőj...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Amikor utoljára néztem nem volt még felszerelve az összes szükséges kiegészítő tábla (pl. az a kiegészítő tábla ami Velencei úton a központ felől jövetben engedélyezi a kerékpárosoknak a balra kanyaro...
  • Süle Zsolt megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A megoldás érdekében közérdekűadat-igényléssel fordultunk az illetékes felé.
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Érd Polgármesteri Hivatala

  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "A Tisztviselőtelepen az Intéző és Jegyző utcák környékén forgalmi rend változtatás történt, több utca egyirányúsításra került. Az összes behajtani tilos tábla alól a "Kivéve kerékpár" felirat lemaradt. Kérem tisztelettel a pótlásukat! Kokrét és aktuális: az Intéző u. és Orvos u. kereszteződésében a behajtani tilos tánlát a nöbvényzet eltakarja, lásd a csatolt képen."-ról "A Tisztviselőtelepen az Intéző és Jegyző utcák környékén forgalmi rend változtatás történt, több utca egyirányúsításra került. Az összes behajtani tilos tábla alól a "Kivéve kerékpár" felirat lemaradt. Kérem tisztelettel a pótlásukat! Konkrét és aktuális: az Intéző u. és Orvos u. kereszteződésében a behajtani tilos táblát a növényzet eltakarja, lásd a csatolt képen."-ra.

  • Úri Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Érd Polgármesteri Hivatala

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Érd Polgármesteri Hivatala

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érd Polgármesteri Hivatala"-ra.

  • Süle Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére