Megoldott

Szépen karbantartott zöld terület kis problémával

Frissítés
2020. augusztus 5.

A Volánbusz szerint a Stop-Shop a terület karbantartója.

----------------------------------------

Frissítés
2020. július 29.

Az autóbusz pályaudvarral határos terület a 22081/1 HRSZ-ú társasház része, amelynek az egyik albetétje maga az autóbusz pályaudvar. Gondoskodjanak a zöldhulladék elszállításáról vagy segítsenek a terület gazdájának megtalálásában a 22081/1 HRSZ tulajdonosai közül.

----------------------------------------

Az Érd Alsó peron végén az Adél utca felé menő gyalogos kijáró melletti zöld terület szépen karbantartott, már csak két kis probléma van vele. A Stop-Shop parkolójának fala mellől el kellene vinni a betömködött zöldhulladékot és a Tigáz(?) területéről az eldobált szemetet.

Probléma helyszíne
Érd Ágnes u. 1

Hozzászólások

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Filipov László, köszönöm a szemétmentesítést az arrajárók nevében is! Sajnos ilyen a közhasználat céljára megnyitott magánterület, a közszolgáltatók nem tisztítják, mert nem az övék. A szemetel...
  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Filipov László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Filipov László hozzászólt a bejelentéshez.

    A további fotók.
  • Filipov László hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük jelzését!

    A jelzett szemetet eltávolítottuk, de itt szeretném megjegyezni a lerakott szemét 100% nem a Stop Shop működéséből keletkezett, ez a csatolt fotókon láthatja...
  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet (Érd)

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2020. augusztus 5. E-mailben válasz érkezett 2020. augusztus 4. 14:10-kor a Volánbusz Zrt.-től üres tartalommal. Kérjük küldjék újra a válaszukat, hogy megismerhessük a tartalmát! ---------------------------------------- Frissítés 2020. július 29. Az autóbusz pályaudvarral határos terület a 22081/1 HRSZ-ú társasház része, amelynek az egyik albetétje maga az autóbusz pályaudvar. Gondoskodjanak a zöldhulladék elszállításáról vagy segítsenek a terület gazdájának megtalálásában a 22081/1 HRSZ tulajdonosai közül. ---------------------------------------- Az Érd Alsó peron végén az Adél utca felé menő gyalogos kijáró melletti zöld terület szépen karbantartott, már csak két kis probléma van vele. A Stop-Shop parkolójának fala mellől el kellene vinni a betömködött zöldhulladékot és a Tigáz(?) területéről az eldobált szemetet."-ról "Frissítés 2020. augusztus 5. A Volánbusz szerint a Stop-Shop a terület karbantartója. ---------------------------------------- Frissítés 2020. július 29. Az autóbusz pályaudvarral határos terület a 22081/1 HRSZ-ú társasház része, amelynek az egyik albetétje maga az autóbusz pályaudvar. Gondoskodjanak a zöldhulladék elszállításáról vagy segítsenek a terület gazdájának megtalálásában a 22081/1 HRSZ tulajdonosai közül. ---------------------------------------- Az Érd Alsó peron végén az Adél utca felé menő gyalogos kijáró melletti zöld terület szépen karbantartott, már csak két kis probléma van vele. A Stop-Shop parkolójának fala mellől el kellene vinni a betömködött zöldhulladékot és a Tigáz(?) területéről az eldobált szemetet."-ra.

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Volánbusz Zrt. (Érd)"-ról "Egyéb szervezet (Érd)"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatkozással kérésükre ismételten megküldjük válaszunkat.

    Üdvözlettel

    VOLÁNBUSZ Zrt.
    Utaskapcsolat
    1091 Budapest, Üllői út 131.
    [cid:image002.jpg@01D66B35.6D1E7680]

    From: Info
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Volánbusz Zrt. (Érd)

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2020. július 29. Az autóbusz pályaudvarral határos terület a 22081/1 HRSZ-ú társasház része, amelynek az egyik albetétje maga az autóbusz pályaudvar. Gondoskodjanak a zöldhulladék elszállításáról vagy segítsenek a terület gazdájának megtalálásában a 22081/1 HRSZ tulajdonosai közül. ---------------------------------------- Az Érd Alsó peron végén az Adél utca felé menő gyalogos kijáró melletti zöld terület szépen karbantartott, már csak két kis probléma van vele. A Stop-Shop parkolójának fala mellől el kellene vinni a betömködött zöldhulladékot és a Tigáz(?) területéről az eldobált szemetet."-ról "Frissítés 2020. augusztus 5. E-mailben válasz érkezett 2020. augusztus 4. 14:10-kor a Volánbusz Zrt.-től üres tartalommal. Kérjük küldjék újra a válaszukat, hogy megismerhessük a tartalmát! ---------------------------------------- Frissítés 2020. július 29. Az autóbusz pályaudvarral határos terület a 22081/1 HRSZ-ú társasház része, amelynek az egyik albetétje maga az autóbusz pályaudvar. Gondoskodjanak a zöldhulladék elszállításáról vagy segítsenek a terület gazdájának megtalálásában a 22081/1 HRSZ tulajdonosai közül. ---------------------------------------- Az Érd Alsó peron végén az Adél utca felé menő gyalogos kijáró melletti zöld terület szépen karbantartott, már csak két kis probléma van vele. A Stop-Shop parkolójának fala mellől el kellene vinni a betömködött zöldhulladékot és a Tigáz(?) területéről az eldobált szemetet."-ra.

  • Volánbusz Zrt. (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Volánbusz Zrt. (Érd)

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Érd Alsó peron végén az Adél utca felé menő gyalogos kijáró melletti zöld terület szépen karbantartott, már csak két kis probléma van vele. A Stop-Shop parkolójának fala mellől el kellene vinni a betömködött zöldhulladékot és a Tigáz(?) területéről az eldobált szemetet."-ról "Frissítés 2020. július 29. Az autóbusz pályaudvarral határos terület a 22081/1 HRSZ-ú társasház része, amelynek az egyik albetétje maga az autóbusz pályaudvar. Gondoskodjanak a zöldhulladék elszállításáról vagy segítsenek a terület gazdájának megtalálásában a 22081/1 HRSZ tulajdonosai közül. ---------------------------------------- Az Érd Alsó peron végén az Adél utca felé menő gyalogos kijáró melletti zöld terület szépen karbantartott, már csak két kis probléma van vele. A Stop-Shop parkolójának fala mellől el kellene vinni a betömködött zöldhulladékot és a Tigáz(?) területéről az eldobált szemetet."-ra.

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MÁV Zrt. (Érd)"-ról "Volánbusz Zrt. (Érd)"-ra.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    A földhivatali információk szerint a terület a 22081/1 HRSZ alá tartozik, ami egy társasház a Stop Shoppal, a Buszpályaudvarral és a parkolóházzal egyben. A MÁV-nak tényleg nincs köze hozzá.
  • Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Tájékoztatjuk, hogy a tárgyi bejelentés nem tartozik a MÁV Zrt. illetékességébe.

    Az MTR kép alapján az elkerített rész a bejelentő által készített képek szerint is a TIG
    ...
  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a tárgyi bejelentést, amelyet továbbítottunk az érintett szervezeti egység részére, a szükséges intézkedések megtétele céljából.

    Bízunk abban, hogy illetékesség esetén m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Utasunk!

    Köszönjük észrevételét, amely a MÁV-START Ügyfélszolgálatához megérkezett.

    A MÁV-START, a helyközi közlekedés meghatározó közösségi szereplőjeként a kulturált és pontos vasúti szol
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Úri Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt. (Érd)

  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Érdi Közterület-fenntartó Intézmény"-ról "MÁV Zrt. (Érd)"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!
     
    A Stop Shop parkoló falánál lévő 00066178 számú zöldhulladék elszállítása tárgyú megrendelését megkaptuk. Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy az Ön által igényel szolgáltatást ill
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Balla Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Érdi Közterület-fenntartó Intézmény

  • Balla Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érdi Közterület-fenntartó Intézmény"-ra.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére