Megoldott

Balesetveszély

Több mint 3 éve van így, többszöri bejelentés után is...

Probléma helyszíne
Érd Kálvin tér 2

Hozzászólások

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Április 15, a munka kész
  • Balogh Eva hozzászólt a bejelentéshez.

    A munka végzésének folyamatában... Április 6.
  • Úri Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Süle Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, elkészült!
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Éva!

    Természetesen nem szeretnénk, hogy emiatt kimozdulj otthonról, de ha jártál erre az utóbbi időben, kérjük jelezz vissza, hogy megoldódott-e a probléma!

    Köszönjük segítséged és visszajelzé...
  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Érdi Közterület-fenntartó Intézmény válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Tájékoztatásul megküldjük, hogy a kért javítási munkálatokat ( Érd, Kálvin tér 2) Intézményünk elvégezte.

    Üdvözlettel:

    Guruz Panna
    Titkárság
    Érdi Közterület-fenntartó Intézmény
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Balla Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Érdi Közterület-fenntartó Intézmény

  • Balla Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érdi Közterület-fenntartó Intézmény"-ra.

  • Nagyné Balogh Éva bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Tető nélküli akna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szépvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Patkányinvazió

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Pilisborosjenői Önkormányzat Közterület-felügyelet
    Ilona utca
  Vissza az oldal tetejére