Megoldott

botrányos útszakasz

botrányos útszakasz az alsó erdősor főúti szakasza valamint a folytatása is , a Folyondár utca...az rendben van hogy csatornáznak /igaz hónapok alatt nem sikerült megcsinálni/ de a keresztbe átvágott utakat hiába töltik fel homokkal, sóderral, murvával, az idő legyőzi és hatalmas gödröket tár elénk. Igaz ez a nagy munkagépeket nem zavarja...már ha dolgoznának.
Az egész szakasz elbírna egy új réteget !!

Probléma helyszíne
Érd Nagy Lajos u. 68

Hozzászólások

  • Balla Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Érdi Közterület-fenntartó Intézmény válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Tájékoztatásul megküldjük, hogy a bejelentett problémát Intézményünk helyreállította.

    Üdvözlettel:
    Szarka Gábor
    részlegvezető

    Érdi Közterület-fenntartó Intézmény...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Balla Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Érdi Közterület-fenntartó Intézmény

  • Balla Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Érd"-ról "Érdi Közterület-fenntartó Intézmény"-ra.

  • Balla Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Érd

  • Balla Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Érd

  • Balla Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érd"-ra.

  • Balázs Oszkár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére