Válaszra vár

Lámpa

Anonim Járókelő

Nem működik a lámpa

Probléma helyszíne
Érd Iparos u. 12

Hozzászólások

  • Úri Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Érd)

  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Érdi Városgazda"-ról "Magyar Közút (Érd)"-ra.

  • Érdi Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Megkeresésükre válaszolva tájékoztatjuk, hogy a megjelölt helyszín vonatkozásában az Érdi Városgazda illetékességgel nem rendelkezik.

    Fentiekre tekintettel lehetőségük van a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Úri Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Érdi Városgazda

  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érdi Városgazda"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Jelzőlampa nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Közút (Érd)
    Iparos utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nem működő jelzőlámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Közút (Érd)
    Kádár utca
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megdőlt jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érdi Városgazda
    Fogoly utca
  Vissza az oldal tetejére