Válaszra vár

Szemetes zsákok a MÁV töltés oldalában

Anonim Járókelő

A Főnök utcában több (4-5) fekete zsák fekszik a töltés oldalában. Nem nyitottam ki, de gyanúsak, hogy szemét van benne. Szerintem nem városi terület, hanem MÁV, de megpróbálhatjátok az ÉKFI-t, hátha.

(Valamiért a térkép ezt Alispán utcának jelzi, szerintem a telek onnan nyílik..)

Probléma helyszíne
Érd Alispán u. 49

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nincs változás.
  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 111928 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentést a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottuk, a jelze
    ...
  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt. (Érd)

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "MÁV Zrt. (Érd)"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sitthalom az út szélén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érd Városrendészeti Csoport
    Pál utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    szemetes csikkes zöld terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Mária Terézia utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felborított szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tompos Zsófia
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére