Megoldott

Egyre mélyülò kátyú

Tóth Ilona utca felső részén, pont az út közepén kátyú. Az autósok, amikor kerülik a gyalogosokat veszélyeztetik.

Probléma helyszíne
Diósd Tóth Ilona u. 8

Hozzászólások

  • KB Orsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kátyút megszüntettük.

    Üdvözlettel:

    *Diósdi Városgazda Intézmény*

    Jarokelo.hu ezt írta (időpont: 2023. júl. 19., Sze,
    9:30):

    > Tisztelt Ügyfélszolgálat (Diósdi Városgazda
    ...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • KB Orsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Diósdi Városgazda

  • Farkas Lona bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elmosott útpadka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Diósdi Városgazda
    Homokbánya utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vízmosás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Diósdi Városgazda
    Gábor utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mély gödör az úttest közepén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Violet Ilona
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Óbudai rendelőintézet (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére