Megoldatlan

Lerongyolódott babaköszöntő

Borzalmasan rongyos, koszos újszülött köszöntő zászlók a védőnői szolgálatnál :(

Probléma helyszíne
Diósd Gárdonyi Géza u. 1

Hozzászólások

  • Farkas Lona hozzászólt a bejelentéshez.

    Borzasztó módon oldotta meg a hivatal.
    Leszedték.
    Semmilyen "köszöntés" nincs.
    Elszomorító ez a hozzáállás
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Diósd Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Diósd Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Diósdi Városgazda"-ról "Diósd Önkormányzata"-ra.

  • Marton Károly elküldte az ügyet az illetékesnek: Diósdi Városgazda

  • Marton Károly megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Diósdi Városgazda"-ra.

  • Farkas Lona bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére