bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Papp Tamas
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Dunafürdő utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Síkosságmentesítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhagyott auto

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Papp Tamas
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kisköre utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Több hónapja nem mozdul az autó!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Nagysándor József utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem üzemel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Aldi
    Huszti út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Az utca felében nem égnek a lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Jókai utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére