bejelentés
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kábel doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Endrődi Sándor utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rengeteg kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Bélavár utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes aljnövényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    0818-Ludovika tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes a Korányi utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Korányi Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bécsi út 174/B. előtti köztisztasági helyzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerepesi úti óriás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Toth Andrea
    Illetékes: Budapest Közút
    Kerepesi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hullámvölgyes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére