bejelentés
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Felhajtás biciklivel + szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Kaszásdűlő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Bartók Béla út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Elhagyott kukák az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Hollósy Simon utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    padka a kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simonics Balázs
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Jászai Mari tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére