bejelentés
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Buktató

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kocsis Csaba
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Tüzér utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    rossz ivókút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Garda Milán
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Zichy Mihály út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Hiányzó padok

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Temes utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Gubacsiról balra a Koppány utcába

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gubacsi út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Szúnyogok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Nánási út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elfeledett aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bardócz Csaba
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Csepeli átjáró (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére