bejelentés
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Kerítés állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Leányka utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldatlan
    7
    Megoldatlan
    7

    Gyűlik a szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Törökverő út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    retlove

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Amfiteátrum utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére