Megoldatlan

Széttörött, darabjaira esett járda

A járda az Ungvár utca és a Rákosszeg park sarkán, feltehetőleg a kanyart levágó autósok miatt, már szinte teljesen széttörött, a járdadarabok az úttestre gurultak.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Rákosszeg park 1

Hozzászólások

  • Á L lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    1 éven túli bejelentés
  • H. Márk hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem jártam erre hónapok óta úgyhogy nem tudok visszajelzést adni.
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Levelükre válaszolva tájékoztatjuk Önöket, hogy az Ungvár utca nem tartozik
    a kerületi üzemeltetésű útvonalak közé. A kezelési és üzemeltetési
    feladatokat a Budapest Közút Zrt....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • H. Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fa gyökérzete felnyomta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Csernyus utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eperfa termése a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ajtósi Dürer sor (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére