Megoldott

Kopott pad a Kassai téri buszmegállóban

A képen látható pad már megkopott. Ráférne egy jó kis pácolás.

Köszönöm munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kassai tér

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel.

    Peter SZABO
    Karbantartó | Technician
    JCDecaux - Műszak | Technical
    6 Kén street - 1097 Budapest - Hungary
    Mo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H B L megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Közösségi közlekedés"-ra.

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "JCDecaux"-ra.

  • H. Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nincs árnyék a megállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Laky Adolf utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott a lakkozás a padról

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Szugló utca / Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott a festék a padról

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Szobránc köz (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére