Megoldott

Kopott, graffitis padok a Kodály köröndi buszmegállóban

FRISSÍTÉS 2022.07.06.
Budapest Közút válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a tárgyi címen található padok nem a buszmegálló padjai, Társaságunk nem kezeli azokat, nyilvántartásunkban nem szerepelnek."

---------------------

FRISSÍTÉS: 2022.06.09.
A kerület válasza:
"A Budapest, VI. kerület Kodály körönd Budapest Főváros Önkormányzatának
tulajdonában álló közterület, ezért az ott lévő padok kezelése, tisztán
tartása is a Fővárosi Önkormányzat feladata. Kérjük, hogy a bejelentést
szíveskedjenek a Fővárosi Önkormányzat felé továbbítani."

---------------------

FRISSÍTÉS: 2022.05.27.
FŐKERT válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett padok nem tartoznak Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz."

---------------------

A Kodály köröndi buszmegálló padjai (feltételezhetően mindkét oldalon) erősen kopottak, graffitizve vannak. Rájuk férne egy kis szépítés.

Köszönöm munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Kodály körönd M

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem megoldódott. Legalábbis a graffitit már nem látni a képen.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP-73991 /2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tiszt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022.06.09. A kerület válasza: "A Budapest, VI. kerület Kodály körönd Budapest Főváros Önkormányzatának tulajdonában álló közterület, ezért az ott lévő padok kezelése, tisztán tartása is a Fővárosi Önkormányzat feladata. Kérjük, hogy a bejelentést szíveskedjenek a Fővárosi Önkormányzat felé tov...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022.05.27. FŐKERT válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett padok nem tartoznak Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz." --------------------- A Kodály köröndi buszmegálló padjai (feltételezhetően mindkét oldalo...

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VI. kerület Terézváros Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Csapat!

    A Budapest, VI. kerület Kodály körönd Budapest Főváros Önkormányzatának
    tulajdonában álló közterület, ezért az ott lévő padok kezelése, tisztán
    tartása is a Fővárosi Önkor...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "A Kodály köröndi buszmegálló padjai (feltételezhetően mindkét oldalon) erősen kopottak, graffitizve vannak. Rájuk férne egy kis szépítés. Köszönöm munkájukat!"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.05.27. FŐKERT válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett padok nem tartoznak Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásáb...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "VI. kerület Terézváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett padok nem tartoznak Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • H. Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Veszélyes futópálya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kind Winter
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Margitsziget (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bálványfák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Podmaniczky utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fa pótlását kérem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Molnar Zsuzska
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Podmaniczky utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére