Megoldatlan

Szemét és hiányzó vízelvezető rács

FRISSÍTÉS 2022. 04. 20.

Budapest Közút Zrt. válasza:

A bejelentett taposórács pótlását felvettük a javítási listánkra.

----------------------

FRISSÍTÉS 2022. 04. 25.

BKM FKF Köztisztasági Divízió válasza:

Tájékoztatjuk, hogy a terület takarítását munkatársaink elvégezték, azonban rács kihelyezésében Társaságunk nem illetékes, így ezt nem áll módunkban elvégezni.

----------------------

A Keleti pályaudvar aluljárójának C kijárata melletti automaták mögött hiányzik a vízelvezető tetejéről a rács, ezért folyamatosan tele van szeméttel.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Baross téri aluljáró 1084

Hozzászólások

  • M.K. Bori lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

    A probléma a bejelentéstől számított 1 éven belül nem oldódott meg, így az belső szabályunk értelmében "Megoldatlan".
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés nevét "Szemét és hiányzó vízelvezető rács az automaták mögött"-ról "Szemét és hiányzó vízelvezető rács"-ra.

  • H. Márk visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022. 04. 25. BKM FKF Köztisztasági Divízió válasza: Tájékoztatjuk, hogy a terület takarítását munkatársaink elvégezték, azonban rács kihelyezésében Társaságunk nem illetékes, így ezt nem áll módunkban elvégezni. ---------------------- A Keleti pályaudvar aluljárójának C kijárata melletti automat...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A Keleti pályaudvar aluljárójának C kijárata melletti automaták mögött hiányzik a vízelvezető tetejéről a rács, ezért folyamatosan tele van szeméttel."-ról "FRISSÍTÉS 2022. 04. 25. BKM FKF Köztisztasági Divízió válasza: Tájékoztatjuk, hogy a terület takarítását munkatársaink elvégezték, azonban rács kihelye...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a terület takarítását munkatársaink elvégezték, azonban rács kihelyezésében Társaságunk nem illetékes, így ezt nem áll módunkban elvégez
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 00099500 számú bejelentésben szereplő Baross téri aluljáró üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.
    Az illetékességünkbe tartozó üzemeltetési, fen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H. Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Szétesett szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    10
    Válaszra vár
    10

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Baross utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére