Megoldatlan

Törött és hiányos járda

A Fogarasi út Pongrátz Gergely téri és Kaffka Margit utca közötti útszakasz északi részén a járda több helyen is hiányos, fel van törve, valamint a fák is több helyen áttörik.

Kérem foltozzák be, valamint pótolják ki!

Köszönöm munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Fogarasi út 86a

Hozzászólások

  • Megyesi-Kovács Borbála lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

    A probléma a bejelentéstől számított 1 éven belül nem oldódott meg, így az belső szabályunk értelmében "Megoldatlan".
  • H. Márk visszajelzésére vár.

  • Krappancsák Hugó hozzászólt a bejelentéshez.

    Végig ilyen, mert autóval járnak rajta. Ez alapozás nélküli, öntött járdaaszfalt.
    Ide is pollerezés kellene, végig.
  • Ügy Intéző megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez történik, ha állandóan szabálytalan autósok használják a járdát közlekedésre.
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését, Legyen kedves a Budapest Közút Zrt-hez fordulni ezzel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Kovács Balázs

    Ügyfélszolgálati munkatárs

    Ügyfélszolgálati Csoport

    Zu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • H. Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Öv utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Alámosott járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ceglédi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére