Megoldott

Illegális szemétlerakás

Budapest XIX. kerületében újra lerakták a szemetet!
Párszor jelentettem már korábbi szemétlerakást, eddig mindig megoldódott!
Sajnos, ha elszállításra kerül a sor, pár nap múlva újra elkezdenek szemetelni az emberek!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Attila u. 60

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@hivatal.kispest.hu címre érkezett 99100. számú bejelentésre az alábbi tájékoztatást adjuk meg:

    Budapest Főváros XIX. Kerület Kispesti Polgármesteri
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Galyas Róbertné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felgyújtott, megtelt, gazdátlan kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Puskás Ferenc utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szeméthalom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Vak Bottyán utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére