Megoldott

ÚTJELZŐ TÁBLA HIÁNYA

A 7-es országút (vélhetően Pest Megyei Magyar közúthoz tartozó) egyik csomópontjában hónapok óta hiányzik egy útjelző tábla, a diósdi szakaszon, az m0 csomóponttól kb. 150 méterre, a főváros felé haladó oldalon, egy úttest feletti táblának csak a (z amúgy szörnyen rozsdás) tartóoszlopai vannak meg. Pontos helyszín: 47°24'37.6"N 18°57'23.1"E
47.410443, 18.956410
A fotón a tábla látható, a valóságban a zöld fenti táblának hűlt helye.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, 7

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Köszönjük bejelentését a Diósd, 7. sz. út M0 csatlakozásánál lévő közúti táblák állapotával kapcsolatban. Tájékoztatjuk, hogy a tárgyi problémáról tudomásunk volt, ennek
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Magyar Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A bejelentő helyesen tudja, az útirányjelző tábla a Magyar Közút Zrt. kezelésében lévő útszakaszon található.
    Kérjük feléjük továbbítani a bejelentést!

    Üdvözlettel:

    BUD
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Bártfai András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem látható a fától a tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Mária Terézia utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Lekopott zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Forgó Tamás
    Illetékes: Budapest Közút
    Virágoskert utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem tud kikanyarodni

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Anna utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére