Megoldatlan

Üres fahely

Erzsebet királyné Hungaria sarok, Groupama szekhaz előtt

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Erzsébet királyné útja 6

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Törökvész Parkolás hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi nem történt, a fahely üres
  • Törökvész Parkolás visszajelzésére vár.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Törökvész Parkolás hozzászólt a bejelentéshez.

    Miért nem a fa helyét növelik meg és miért inkább a megszüntetés az Önök számára a jobb megoldás? Nem az Önök főpolgármestere hirdetett klíma veszhelyzetet?! Úgy érzik, a fa hely megszüntetése a célravezetőbb?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett helyszínen a szűk élettér miatt a fák nem tudnak fejlődni, így a fahelyet megszüntetjük.
    A munkálat elvégzéséig kérjük szí...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Törökvész Parkolás hozzászólt a bejelentéshez.

    Az önkormányzat nem a bejelentésre válaszolt. A fahely üres, mikor ültetnek fát?
  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a hulladékot elszállították munkatársaink.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Törökvész Parkolás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Belógó növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Török Vazul
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fák a Puskás stadionnál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Puskás Ferenc Stadion M (XIV. kerület, Zugló)
  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Kiszáradt facsemete

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kelemen Gábor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére