Megoldásra vár

Eső esetén használhatatlan járda/út

Tisztelt Ügykezelő!

Eső esetén a Kossuth Lajos utca 148 mögötti járda mellett megáll a víz. Megsüppedt a zöld területen áthaladó út egy része, illetve az itt parkoló kocsik kikotorják a homokot. Itt megáll a víz és különböző gimnasztikai gyakorlatok nélkül nehéz átjutni rajta. Babakocsival és kerekesszékkel ajánlott búvárfelszerelés használata. Kérem javítsák amennyiben lehetséges! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 148

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Gudenus László hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmilyen változás nem történt. Eső esetén továbbra is használhatatlan.
  • Gudenus László visszajelzésére vár.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    1/1136/1/2022/V4
    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Útépítési Csoportunk előjegyzésbe vette a szükséges munkálatok elvégzését. Tájékoztatjuk, hogy kerületünkben a karbantartási és javítás
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Gudenus László hozzászólt a bejelentéshez.

    Jav: *parkoló* kocsik.
  • Gudenus László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére