Megoldott

Indokolatlan állvány

Ujpalotai Kamfor sarok

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Újpalotai út 20-22

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által jelzett területről az állványt eltávolítottuk.

    Köszönöm jelzését.

    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző
    POLGÁRMESTERI HIVATAL
    Szociális és Köznevelési Osztály
    1139 Budape
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Törökvész Parkolás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére