Megoldott

Koszos a hid

FRISSÍTÉS 2022. 03. 07.

BKM FKF Köztisztasági Divízió válasza:

Február 22-én adott válaszunkat tudjuk megerősíteni, miszerint a bejelentett helyszín nem tartozik Társaságunk illetékességébe. Ennek ellenére munkatársaink megkísérelték a probléma megoldását, de a technikai feltételek nem adottak elvégzéséhez.

----------------------

FRISSÍTÉS 2022. 03. 03.

Budapest Közút Zrt. válasza:

Tájékoztatásul jelezzük, hogy az aluljárók-hidak köztisztasági feladatait (ideértve a graffiti mentesítést is) a BKM BUDAPESTI KÖZMŰVEK Nonprofit Zrt. (FKF Köztisztasági Divízió, Köztisztasági Igazgatóság) látja el.

----------------------

FRISSÍTÉS 2022. 02. 22.

BKM FKF Köztisztasági Divízió válasza:

Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett probléma nem tartozik Társaságunk illetékességébe. Munkatársaink megkísérelték megoldását, de sajnos a technikai feltételek nem adottak elvégzéséhez.

----------------------

A gyalogos hid lámpáin lóg a pókháló, koszos

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Gyalogos-híd

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatjuk, hogy bár a terület nem tartozik Társaságunk illetékességébe, munkatársaink újfent megkísérelték a probléma megoldását. Ennek során a pókhálókat eltávolították a menn...
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 28391 /2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya rész
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.02.22. FKF válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett probléma nem tartozik Társaságunk illetékességébe. Munkatársaink megkísérelték megoldását, de sajnos a technikai feltételek nem adottak elvégzéséhez. ---- A gyalogos hid lampain lóg a pókháló, koszos"-ról "FRISSÍTÉS 2022. 03. 07. BKM FKF Köztis...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Február 22-én adott válaszunkat tudjuk megerősíteni, miszerint a bejelentett helyszín nem tartozik Társaságunk illetékességébe. Ennek ellenére munkatársaink megkísérelték a problém...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönettel vettük a bejelentését!

    Tájékoztatásul jelezzük, hogy az aluljárók-hidak köztisztasági feladatait (ideértve a graffiti mentesítést is) a BKM BUDAPESTI KÖZMŰVEK Nonprofit...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "A gyalogos hid lampain lóg a pókháló, koszos"-ról "FRISSÍTÉS 2022.02.22. FKF válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett probléma nem tartozik Társaságunk illetékességébe. Munkatársaink megkísérelték megoldását, de sajnos a technikai feltételek nem adottak elvégzéséhez. ---- A gyalogos hid lampain lóg a pókháló, ko...

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Szemét"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett probléma nem tartozik Társaságunk illetékességébe. Munkatársaink megkísérelték megoldását, de sajnos a technikai feltétele...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Törökvész Parkolás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére