Megoldott

hiányzó fényterelő

Pongrácz úton a Csilla utca és a Salgótarjáni út között a buszmegálló előtt a Kerepesi út irányába a kijelölt gyalogátkelőhely jelzőlámpájának a fényterelője hiányzik.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, X. kerület

Hozzászólások

  • S-N Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Megtörtént a javítás. Köszönöm az illetékeseknek!
  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (9536)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:
    A X., Pongrácz úton, a Csilla utca és
    ...
  • Eszter (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • S-N Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult 70-es

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kárpáti Zoltán sétány (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére