Megoldott

Hiányzik egy poller

Az előző (2019-es) képen még látható a parkoló autó előtti részen a poller, most már csak egy kiálló vascső maradt, ami így botlásveszélyes, és az autóknak sem tesz jót.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Horánszky u. 2

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést.

    A kiálló csövet eltávolítottuk.

    Tisztelettel:

    JGK Zrt.

    From: Jarokelo.hu
    Sent: Thursday, January 20, 2022 7:14 PM
    To: Józsefvárosi Gazdálkodási Közp
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Garami Gáborné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére