Megoldatlan

Illegális szemét lerakás

Sajnos ismét illegálisan szemetet raktak le.. Folyamatosan pakolják ki a megunt műszaki cikkeket illetve már textil műanyag és háztartási hulladékokat is!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Attila u. 62

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Rossz helyen volt a jelölő. Ez a 19.kerületbe lévő Attila utca. Bár 1 év után gondolom a szemét úgysincs már ott. Max másik adag.
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Attila u. 60, 1201 Magyarország (47.43074829, 19.10293931, 16)"-ról "Budapest, Attila u. 62, 1191 Magyarország (47.46114657, 19.14075275, 17)"-ra.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Attila u. 60, 1191Magyarország (47.43066230, 19.10278370, 16)"-ról "Budapest, Attila u. 60, 1201 Magyarország (47.43074829, 19.10293931, 16)"-ra.

  • Galyas Róbertné visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését. A szükséges intézkedéseket a hulladék elszállítása ügyében a továbbiakban megtesszük.
    Tisztelettel:
    Budapest Főváros XX.ker. Polgármesteri Hivatal Városgazd...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ra.

  • Galyas Róbertné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fekália a lépcsőn

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Cserhalmi János
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Nagykőrösi út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közterületen szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Gyula
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Perczel Mór utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegalis hulladek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varró András
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Szent Imre herceg utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére