Megoldott

Nem létező házszám

A Titel utca Bácskai utca és Gyarmat utca közötti szakaszán, a páratlan oldal utcanévtáblái hibásak: az utcában az utolsó páratlan házszám a 9/B.
Kérem az illetékest a táblák javítására.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Titel u. 2

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata az önkormányzat által
    biztosítandó helyi közszolgáltatási feladatok lebonyolítását a Zuglói
    Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. útján látja el.

    A t
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rozsdás reklámkeret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Horvát Boldizsár utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült utca táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ungvár utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére