Megoldott

Igénytelen

A jó magyar OSB lap NEM MEGOLDÁS a jegyautomaták helyén. A környzetet városképbe illő módon kell rendezni(hirdetés, tájékoztató, italautomata esetleg).

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0000210/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00094261

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK köszöni megkeresését. Szakterületünk természetesen csak ideiglenes megoldásként alkalmazta a
    ...
  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Na igen, érdemes volt a tér design tervezésére költeni, ha a végén ilyen igénytelen megoldásokkal élnek. Ha egy-két BKK térképet és tájékoztatót betesznek, már akkor beljebb vagyunk, de az ital/szendv...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    763 - HÉV

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére