Megoldott

Kidöntött fa

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fodor Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm az illetékes mindent megtett a fa megmentésére.
  • Fodor Péter visszajelzésére vár.

  • Fodor Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Ügyintézők!
    Köszönöm visszajelzéseiket. Remélem rendbe jön a fa tavasszal.
    Üdvözlettel:
    Fodor Péter
  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A fa folyamatos megfigyelés alatt áll. Az első negyedév végén, tavasz beálltával újra megvizsgáljuk és döntünk a fa végleges sorsáról.
    Tisztelettel,
    JGK Zrt.
  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A helyszín közelében található térfigyelő kamerák felvételeit visszanéztük, de nem jutottunk olyan információ birtokába, mely alapján az elkövető kiléte megállapítható lenne....
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Ideiglenesen kitámasztottuk a fát és lekezeltük.

    A további intézkedésről hamarosan döntünk.

    Tisztelettel:

    JGK Zrt.

    From: Jarokelo.hu
    Sent: Sunday, December 26, 2021 7:52 PM
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Fodor Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Múzeum körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére