Megoldatlan

Hiányzó automaták, rossz automata és még valami

Anonim Járókelő

Vandálok eltűntettek két jegyautomatát, a harmadik működésképtelen, ráadásul fél évvel az újraindulása után is még azt hirdeti, hogy nem jár a 100E busz. Lehel tér

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 48

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0036667-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00094101

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK Zrt. köszöni megkeresését. Szakterületünk arról tájékoztatott, hogy a jelzett helyen a r
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útban lévő tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szent János Kórház (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére