Megoldott

Borzalmasan néz így ki

Anonim Járókelő

Miért kellett erről a forgalmas térről eltűntetni az összes automatát szinte? Mi lesz a helyükön?

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Másik bejelentés alapján megoldva: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/94261/igenytelen
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0036483-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00094039

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK Zrt. köszöni megkeresését. Szakterületünk azt válaszolta, hogy folyamatban van az arcula...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Utastájékoztatás hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Hidegkúti út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Felesleges itt a kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Suszter Dominik
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Tragikus állomáskép

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére