Megoldatlan

Hova lett az automata?

Anonim Járókelő

Miért kellett innen elbontani az automatát?

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Szent Orbán tér

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0036478-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00094038

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK Zrt. köszöni megkeresését. Szakterületünk azt válaszolta, hogy az automatahálózat meghat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Büdös villamosmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sipos Krisztina
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Nagyajtai utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Matricás elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Normafa, Gyermekvasút (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Villamos átjáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Repülőtér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére