Megoldott

Megakadt a munka

FRISSÍTÉS: 2022.03.01.
MÁV válasza:
Hivatkozással a Társaságunk részére küldött 93737 sz. megkeresésben foglaltakra, az ott található észrevételt megtekintettük, mely alapján megállapítottuk, hogy az 2021. december 14-én részünkre már megküldésre került. Az aluljáró állapotával kapcsolatos észrevételt 2022. január 5-én a MÁV Zrt illetékes szervezeti egysége részére a szükséges intézkedések megtétele érdekében megküldtük. Bár az észrevételből az ismételt küldés oka sajnálatosan nem derül ki, mindazonáltal az illetékes szervezeti egység részére ismételten továbbítottuk.

Kérjük, hogy egy bejelentés esetleges újboli megküldése során a jövőben annak okáról tájékoztatást adni szíveskedjenek."
------------------------------
Hetek, de lehet hogy inkább hónapok óta megakadt az aluljáró felújítása a képeken látható állapotban. Ez így jelenleg nem csak ronda, de balesetveszélyes is. Ráadásul a falat már most összegraffitizték. A Jászberényi úti oldalon, az első lépcsősoron leérve pedig gyönyörűen megáll a sáros víz. A lámpák fénye pedig rettenetesen gyenge. Azok valahogy kimaradtak a felújításból. Mikor lesz kész az aluljáró?

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Aluljáró (Rézvirág utca)

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bándi Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta megcsinálták.
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Hetek, de lehet hogy inkább hónapok óta megakadt az aluljáró felújítása a képeken látható állapotban. Ez így jelenleg nem csak ronda, de balesetveszélyes is. Ráadásul a falat már most összegraffitizték. A Jászberényi úti oldalon, az első lépcsősoron leérve pedig gyönyörűen megáll a sáros víz. A lámpák fénye...

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Talán azért küldtük újra, mert nem érkezett normális válasz a törvény által előírt 30 napon belül!!! Mit képzelnek?!!!
  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt JÁRÓKELŐ-BUDAPEST-00093737!

    Hivatkozással a Társaságunk részére küldött 93737 sz. megkeresésben foglaltakra, az ott található észrevételt megtekintettük, mely alapján megállapítottuk, hogy a
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újraküldeni!
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a tárgyi bejelentést, amelyet továbbítottunk az érintett szervezeti egység részére, állásfoglalás céljából, amelynek megérkezéséig szíves türelmét kérjük.

    Bízunk abban,
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Széttört pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megerősítésre vár
    3
    Megerősítésre vár
    3

    Lepermetezett utasok

    Beküldés ideje:
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Sibrik Miklós út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére