Megoldott

Nem zárható távközlési elosztó

A képen látható távközlési elosztó nem zárható és törött a hátulja.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Horváth Mihály tér 13

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fodor Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Időközben javították. Köszönöm.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Fodor Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lyukas , hiányos fedelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Rozgonyi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rossz állapotú fedlap II.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Dologház utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rossz állapotú fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Fiumei út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére