Megoldott

Eltűnt automata

Anonim Járókelő

A Tímár utcáról hová tűnt a jegyautomata?
Az app pedig azt jelzi, hogy itt van.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Tímár utca

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0035140-001/2021/0038

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00093404

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK Zrt. köszöni megkeresését, melyre szakterületünk azt válaszolta, hogy a BKK-Pont kereső
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mejenek a fenébe!
  • Molnar Zsuzska hozzászólt a bejelentéshez.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az app pedig azt jelzi, hogy itt van.
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jön le a matrica

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bécsi út / Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Betört üveg a megállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bujdosó Attila
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szürke megálló tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére