Megoldott

Hiányzó folyóka rács

A Gutenberg tér 2. Előtt a járdán hiányzik egy folyóka rács.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Gutenberg tér 2

Hozzászólások

  • Reith Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését. A Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Városüzemeltetési Igazgatóság munkatársai elvégezték a helyreállítást.

    Tisztelettel:

    JGK Zrt.

    From: Járókelő.hu
    Se
    ...
  • Fodor Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Pontosírom. Folyóka rács megvan csak nincs rögzítve
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Fodor Péter Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helyszínen található és a
    fotókon látható víznyelőt nem társaságunk üzemelteti, így a probléma
    megoldásában
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ra.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Gutenberg tér 2. (47.49302210, 19.06930790, 16)"-ról "Budapest, Gutenberg tér 2, 1088 Magyarország (47.49307217, 19.06929717, 16)"-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nem FCSM.
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Fodor Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos UPC fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Rozgonyi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lyukas , hiányos fedelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Rozgonyi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rossz állapotú fedlap II.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Dologház utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére